3 listopada 2017

WYBRANE REALIZACJE

Inwestor : PKN ORLEN
Lokalizacja : Płock
Wykonawca : SIEMENS
Wartość inwestycji : 1,3 miliarda złotych
Wszystkie obiekty wchodzące w skład bloku energetycznego  zostały wyposażone przez naszą firmę w system klucza generalnego(GMK). System zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w oparciu o wkładki bębenkowe o specjalnym profilu klucza, przeznaczonym pod kątem dużych obiektów.
Inwestor : NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja : Dąbrowa Górnicza, Park Przemysłowy Tucznawa
Powierzchnia fabryki : 36 000m2
Wartość inwestycji : 76 milionów EURO
Wszystkie obiekty wchodzące w skład fabryki (część produkcyjna, magazynowa oraz biurowa) została wyposażona przez naszą firmę w system klucza generalnego(GMK). System zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w oparciu o wkładki bębenkowe o specjalnym profilu klucza, przeznaczonym pod kątem dużych obiektów.

tucznawa_wizualizacja

Inwestor : Fabryka leków LEK S.A. 
Lokalizacja : Stryków, k. Łodzi
Budynki produkcyjne oraz magazynowe zostały wyposażona przez naszą firmę w system klucza generalnego(GMK).System zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w oparciu o wkładki bębenkowe specjalnym profilu klucza, przeznaczonym pod kątem dużych obiektów.

8634460574d41cbc8369779d3ff9a05c

Inwestor : Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD
Lokalizacja : Tychy
Bloki mieszkalne zostały wyposażone we wkładki bębenkowe w systemie masterkey(MK). Administrator osiedla ma dostęp do wszystkich wspólnych pomieszczeń typu śmietniki, wózkowanie, piwnice itp, natomiast mieszkańcy otwierają wspomniane pomieszczenia swoim kluczem tylko w obrębie swojej klatki.

Znalezione obrazy dla zapytania bloki oskard tychy