3 listopada 2017

SYSTEMY ELEKTRONICZNE

Renomowany włoski producent najwyższej jakości zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych. Cieszy się uznaniem na całym świecie dzięki niezawodności produktów oraz wdrażaniu nowatorskich rozwiązań na rynku zabezpieczeń. Nasza firma jest Autoryzowanym i certyfikowanym producentem systemów MASTERKEY wykonanych na produktach ISEO.

Wkładka bębenkowa elektroniczna LIBRA

Wkładka elektroniczna LIBRA jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami zamków stosowanych w drzwiach. Dzięki temu każde drzwi możemy wyposażyć w ten typ wkładki, w miejsce istniejącej wkładki mechanicznej.

Klamka elektroniczna ARIES

Klamka elektroniczna ARIES dzięki swojej konstrukcji jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami zamków stosowanych w drzwiach. Obojętnie jaki rozstaw zamka masz w swoich drzwiach, będzie pasowała również do Twoich! Po prostu  miejsce istniejącej klamki zamontujemy ARIES!

 

Polski producent o międzynarodowym zasięgu, znany chyba każdemu Polakowi z niezawodnych zamków.

GERDALOCK – elektroniczna wkładka z napędem

Zamek GERDALOCK V3 montuje się od wewnątrz mieszkania na drzwiach, które są wyposażone w standardową, europejską wkładkę profilową. Przy okazji montażu V3 wymienia się istniejącą wkładkę na specjalny model atestowanej wkładki GERDA PRO System. System jest możliwy do założenia na każdy typ już istniejących drzwi i posiada napęd, który samoczynnie otwiera zamek!Aplikacja na smartfon (Android oraz iOS) GERDALOCK 2017 umożliwia automatyczne otwarcie zamka w momencie zbliżenia się do drzwi po powrocie do domu (z dodatkowym iBeacon’em Estimote Proximity, dostosowanym do współpracy z aplikacją). Dzięki aplikacji można wysyłać klucze innym użytkownikom (czasowo, regularnie lub na stałe), przeglądać dziennik zdarzeń, otrzymywać powiadomienia gdy inni użytkownicy otworzą lub zamkną zamek, a także ustawiać wszystkie parametry pracy zamka. Zamek zasilany jest czterema bateriami CR123, które wystarczają przeciętnie na 12 miesięcy (przy założeniu 5 cykli w ciągu dnia). W momencie, gdy baterie są na wyczerpaniu, aplikacja GERDALOCK 2017 powiadomi administratora zamka o konieczności ich wymiany. W każdej chwili można otworzyć drzwi standardowym kluczem. GERDALOCK V3 jest wyposażony w sprzęgło, które włącza się tylko podczas pracy napędu elektrycznego. Ręczne otwarcie zamka pokrętłem od wewnątrz i kluczem od zewnątrz jest wyjątkowo łatwe, ponieważ nie napotyka na dodatkowe opory.

Podobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania gerdalock v3