Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż oddajemy do Państwa dyspozycji serwis poświęcony systemom MASTERKEY. Na poszczególnych stronach dostępnych w górnym menu naszego serwisu, przedstawiamy zalety i zastosowania systemów klucza, naszą ofertę systemów mechanicznych i elektronicznych oraz co jest nowością w tego typu ofercie możliwość samodzielnego zaprojektowania, wyceny oraz wysłania projektu bezpośrednio z formularza jako zamówienie do naszej firmy.

Kalkulator systemów został podzielony na dwa formularze – osobny dla systemów mechanicznych i elektronicznych. Aby ułatwić Państwu proces projektowania i wyceny sporządziliśmy krótki film instruktażowy, dzięki któremu z łatwością stworzycie swój system MASTERKEY. Link do strony kalkulacji : https://masterkey.door-tech.pl/kalkulator-systemu/

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i otwarci na każde pytanie. W przypadku konieczności dodatkowej konsultacji czekamy na telefon  – 793 146 148 oraz 601 146 148. Ponadto nasz e-mail: masterkey@door-tech.pl czeka na Wasze pytania.

Życzymy udanych projektów MASTERKEY!

Dodaj komentarz